Tribal Vanguard team

Współorganizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Tańca DALAYA, które powstało w 2014 r. w Poznaniu i zrzesza kilkanaście tancerek orientalnych, głównie z Wielkopolski. Głównym celem stowarzyszenia jest propagowanie tańca jako formy spędzania wolnego czasu, przyczynianie się do podnoszenia jego poziomu, a także wspieranie osób i organizacji podejmujących takie działania. Realizacja w/w celów odbywa się głównie przez prowadzenie Zespołu Tańca DALAYA, posiadającego licencję Polskiego Związku Tańca Sportowego oraz udział w licznych konkursach i festiwalach. Zespół od wielu lat promuje taniec orientalny, a także staje na najwyższych stopniach podium, m.in. w maju 2014 r. zdobył mistrzostwo świata oraz 4 medale w tańcu sportowym.

Iza Łogonowicz - tancerka i wieloletnia pasjonatka stylu tribal fusion. Wiedzę i umiejętności zdobywała u największych sław: Rachel Brice, Samanthy Emanuel i innych. Począwszy od 2010 r. kiedy wygrała pierwszy w Polsce konkurs tribal fusion (Akademia Tańca i Walki Gota, Kraków) wytrwałość i miłość do tańca zaprowadziły ją na podium wielu prestiżowych konkursów, zdobyła m.in
I msc tribal solo Oriental Fantasy Festival Berlin 08.2013
II msc tribal solo Tribal Star Award , Hannover 06.2014
I msc tribal solo- Nova Orient Festiwal Katowice 2012
Regularnie uczy i występuje podczas imprez i festiwali promujących taniec orientalny i tribal. Prowadzi własną grupę taneczną Dada Masnada.
Z zawodu artysta plastyk i fotograf, w pasji tanecznej łączy swoje wielowymiarowe zainteresowania sztuką i zamiłowanie do piękna formy i wizualnego estetyzmu.

Alicja Cyganik - pomysłodawczyni projektu Tribal Vanguard oraz Tribal Camp Poland. Z wykształcenia chemik i muzyk, z zawodu BHPowiec a z zamiłowania tancerka. Założycielka pierwszego Dolnośląskiego zespołu tribalowego i jedna z wiodących instruktorek w tym rejonie. W swoim dorobku tanecznym ma wiele pokazów nie tylko na scenach Wrocławia ale i całej Polski. W 2012 zdobyła I miejsce w kategorii semi-pro w ogólnopolskim konkursie tańca orientalnego Nova Orient (Katowice) oraz III miejsce (2012r.) i II miejsce (2013r.) wraz zespołem Dada Masnada w europejskim konkursie w Berlinie w kategorii grupa, II miejsce podczas Mistrzostw Polski Polskiego Związku Tańca Sportowego w kategorii Tribal. Alicja łączy w swoim tańcu zarówno siłę, zdecydowanie jak i delikatną płynność ruchów, a jej choreografie często przenoszą nas w świat fantastyki lub mroków gotyku. Na co dzień uczy w szkole Tańca An Najma oraz prowadzi warsztaty na terenie całego Dolnego Śląska.

Copyright © 2014 Tribal Vanguard
Wykonano w technologii HTML5 oraz CSS3

Strona WWW i Administracja Inter Graphic Studio
Webdesign Reklama Strony WWW Druk Administracja Rozwiązania IT. Łukasz Rudzki - Twój Osobisty Grafik Inter Graphic Studio WEJDŹ.